Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Teatr TAK w słubickiej bibliotece!

Utworzono dnia 26.10.2023

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach  25 października b.r. zaprosiła swoich czytelników do „Teatru przy regale”. Na afiszu pojawiły się dwa spektakle „ Nadchodzi Pipi” oraz „ W 7 dni dookoła bajek” radomskiego Teatru TAK.
Pierwszy spektakl zabrał uczniów słubickich szkół w barwny świat rudowłosej dziewczynki, w którym  młodzi miłośnicy teatru, chętnie i żywiołowo odpowiadali na pytania zadawane przez uśmiechniętą Pipi. Po południu natomiast, aktorzy zaprosili czytelników i mieszkańców Słubic na spektakl „W 7 dni dookoła bajek”. Przesympatyczny Smok Smokowski zabrał wszystkich w literacką podróż. W spektaklu wykorzystano znane fragmenty wierszy Jana Brzechwy, m.in. „Kaczka Dziwaczka”, „Czerwony Kapturek”, „Tańcowała igła z nitką” i wiele innych. Spektakle były pełne pozytywnych emocji, humoru i uśmiechu! Widzowie chętnie wchodzili w interakcje z aktorami poprzez wspólny taniec, radosny śpiew i zabawę oraz naukę języka angielskiego. Jak zawsze, artyści z Teatru TAK zapewnili wspaniałą atmosferę, zabawę oraz mnóstwo artystycznych wrażeń!
Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i  wspólnie spędzony czas, a aktorom Teatru Tak za kunszt aktorski i żywy kontakt z literaturą dziecięcą.
Zapraszamy do naszej galerii oraz do obejrzenia relacji Telewizji HTS.

 

Godziny otwarcia

poniedziałek 9.00 ÷ 17.00

wtorek 9.00 ÷ 17.00

środa 9.00 ÷ 17.00

czwartek 9.00 ÷ 17.00

piatek 9.00 ÷ 17.00

sobota nieczynne

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 23

W poprzednim tygodniu: 171

W tym miesiącu: 526

W poprzednim miesiącu: 812

Wszystkich: 45689