Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Tysiące e-booków w zasięgu Twojej ręki!

Utworzono dnia 03.09.2020

Czytanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, lekkie i wygodne! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach oferuje swoim Czytelnikom nową usługę polegającą na bezpłatnym dostępie do bestsellerowych publikacji elektronicznych znajdujących się w systemie Legimi (e-booków i audiobooków) obejmujących zarówno literaturę piękną, m.in.  powieści obyczajowe, sensacyjne, historyczne, literaturę popularno-naukową a przede wszystkim nowości dostępne na rynku wydawniczym. Obecnie oferta obejmuje ponad 60 000 cyfrowych książek. Dowolność czytania na różnych nośnikach oraz w różnych miejscach i o każdej porze! Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie karty czytelnika. Wystarczy odwiedzić bibliotekę i odebrać indywidualny kod dostępu. Jego aktywacja następuje po rejestracji bezpłatnego konta w serwisie Legimi na stronie http://www.legimi.pl/wimbp_gorzow. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie, po pobraniu  aplikacji Legimi można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze. Oczywiście za darmo!

Po aktywacji kodu dostęp do bazy będzie możliwy przez okres jednego miesiąca.  Po upływie tego okresu wystarczy powtórnie odwiedzić bibliotekę, w celu otrzymania kolejnego kodu. Kody będzie można otrzymać do wyczerpania limitu. Szczegółowych informacji udziela Biblioteka Publiczna w Słubicach. Zapraszamy do słubickiej biblioteki!

 

"Czytaj w chmurze"

  • Wejdź na stronę www.legimi.pl /wimbp_gorzow I załóż bezpłatne konto podając nazwę użytkownika, adres e-mail, na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć.
  • Wpisz kod otrzymany w bibliotece.
  • Pobierz bezpłatną aplikację Legimi (iOS, iPhone, iPad, Android, w tym niektóre czytniki e-booków, Windows Phone, Windows 8 i 10) i czytaj oferowane e-booki.
  • Kod jest aktywny przez 30 dni, licząc od daty zalogowania. Następnie należy pobrać kod dostępu na kolejny miesiąc. Zalogować się należy w danym miesiącu otrzymania kodu.
  • Po wygaśnięciu kodu wejdź ponownie na stronę www.legimi.pl/wimbp_gorzow. Zaloguj się, wpisz kolejny kod i zsynchronizuj dane.

 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek 9.00 ÷ 17.00

wtorek 9.00 ÷ 17.00

środa 9.00 ÷ 17.00

czwartek 9.00 ÷ 17.00

piatek 9.00 ÷ 17.00

sobota nieczynne

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 23

W poprzednim tygodniu: 171

W tym miesiącu: 526

W poprzednim miesiącu: 812

Wszystkich: 45689