17.05.2016 r.
Zapraszamy na wernisaż wystawy Emilki Kusz, 8-letniej słubiczanki, który odbędzie się we wtorek 24 maja o godz. 16.00

Emilka Kusz ma 8 lat. Jedną z jej pasji, oprócz fotografii, jest pisanie wierszy. Zebrało się ich już ponad 50. Od najmłodszych lat lubiła książki. Na początku czytane wspólnie z mamą, teraz już samodzielnie. Lubi czytać wiersze i je recytować. Kiedy chodziła do przedszkola w wieku 5 lat wygrała Główną Nagrodę "Trelika" w konkursie recytatorskim, organizowanym przez Przedszkole "Jarzębinka" w Słubicach. W tym roku wzięła udział w konkursie Pro Arte i zdobyła nominację do etapu wojewódzkiego.

Wystawa jest realizowana przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Słubicach w ramach inicjatywy "Młodzi zdolni", promującej młode osoby z regionu, które maja pasje.