12.06.2018 r.

We wtorkowe przedpołudnie, 12 czerwca, Oddział dla Dzieci słubickiej biblioteki zamienił się ponownie w "Teatr przy regale".

Swoją mistrzowską grę aktorską zaprezentowali uczniowie klasy III c ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod kierunkiem Pani Haliny Samsonowicz, wychowawcy oraz koordynatora autorskiego programu zajęć pozalekcyjnych ph. "S.Z.T.U.K.A. - Szalenie Zajmująca Twórczość Utalentowanych i Kreatywnych Artystów".

Przedstawienie, na podstawie utworu Jana Brzechwy "Pchła Szachrajka", dostarczyło widowni wiele pozytywnych emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. A to wszystko dzięki małej i bardzo psotnej Pchełce!

Dziękujemy wszystkim artystom i koordynatorce programu Pani Halinie Samsonowicz za dotychczasową współpracę, a uczniom i nauczycielom ze słubickiej "jedynki" za mile spędzony czas ze sztuką i literaturą.