30.04.2016 r.
Zapraszamy na spektakl pt. "Oskar i ciocia Róża" w wykonaniu Teatru Planeta M z Poznania
12 maja o godz. 12.00 w oddziale dla dorosłych biblioteki słubickiej.

Magdalena Płaneta, reżyserka spektaklu, jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W 2007 roku założyła grupę teatralną Teatr Na Fundamentach, który w październiku 2011 roku zmienił nazwę na Teatr Planeta M. (źródło: http://teatrplanetam.pl).

Spektakl przygotowany jest na podstawie znanej powieści Erica Emmanuela Schmitta pt. "Oskar i pani Róża". Głównym bohaterem jest chłopiec o imieniu Oskar, który pomimo swojego młodego wieku musi zmierzyć się ze śmiertelną chorobą. W związku z tym, przebywając na oddziale onkologicznym, uczęszcza na przyśpieszony kurs życia. Chłopcu w ostatnich dniach towarzyszy wolontariuszka, nazywana przez niego ciocią Różą. Sceniczna historia małego chłopca, w interpretacji reżyserki Magdaleny Płanety, kończy się trochę inaczej niż w oryginale... (źródło: www.e-teatr.pl).

Serdecznie zapraszamy, na wyjątkowo piękny i wzruszający  spektakl.
Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji miejsc.