Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Filemon i Bonifacy i ich przyjaciele - konkurs plastyczny z nagrodami!

Utworzono dnia 22.10.2021

Czy pamiętacie małego ciekawskiego kotka o imieniu Filemon, na którego czekają nie lada wyzwania na podwórku i w domu? Tam wciąż się tyle dzieje –  myszy harcują, podejrzanie kumka żaba, a z lustra wygląda jakieś dziwne stworzenie?! Wszędzie trzeba zajrzeć, wszystko obejrzeć, a może nawet – machnąć na coś łapką? Niezapomniane opowieści o niesfornym Filemonie i dostojnym Bonifacym, napisane przez Sławomira Grabowskiego wspólnie z Markiem Nejmanem, cieszyły i cieszą kolejne już pokolenia. Nadchodzące jesienne długie wieczory zachęcają do wspólnego rodzinnego czytania z dzieckiem.
Biblioteka słubicka, chcąc tym bardziej zaprosić do wspólnego czytania oraz promowania klasyki polskiej literatury dla dzieci, zaprasza najmłodszych czytelników z terenu gminy Słubice i powiatu słubickiego (dzieci w wieku 6 - 7 lat oraz wieku 8 - 9 lat) do udziału w powiatowym konkursie plastycznym.
Konkurs polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej, dowolną techniką, format A3, do jednej z przygód sympatycznego i niezwykle ciekawskiego świata Kota Filemona. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach, a jej partnerami są biblioteki publiczne powiatu słubickiego: w Cybince, Górzycy, Rzepinie i Ośnie Lubuskim.
Prace konkursowe można przynieść do biblioteki w Słubicach, a także do pozostałych bibliotek powiatu słubickiego: w Rzepinie, Górzycy, Cybince i Ośnie Lubuskim w terminie do 24 listopada 2021 r. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy! 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej biblioteki słubickiej, na stronach bibliotek publicznych powiatu słubickiego oraz na miejscu w każdej bibliotece.

ZAŁĄCZNIKI:

Godziny otwarcia

poniedziałek 9.00 ÷ 17.00

wtorek 9.00 ÷ 17.00

środa 9.00 ÷ 17.00

czwartek 9.00 ÷ 17.00

piatek 9.00 ÷ 17.00

sobota nieczynne

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 23

W poprzednim tygodniu: 171

W tym miesiącu: 526

W poprzednim miesiącu: 812

Wszystkich: 45689