25.05.2017 r.
Grzegorz Miecugow – dziennikarz, publicysta, autor książek „Inny punkt widzenia”, „Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu”, „Przypadek”, „Trójka do potęgi”.

Od wielu lat znany szerokiej publiczności jako dziennikarz radiowy, obecnie telewizyjny, współtwórca między innymi programu „Szkło kontaktowe” w TVN24.

Dnia 25 maja czytelnicy i mieszkańcy Słubic mieli wyjątkową okazję, osobiście spotkać się z Grzegorzem Miecugowem w słubickiej bibliotece! Spotkanie, którego moderatorem była Marta Szymańska – Ptak, zrealizowane zostało w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze, a pytań do naszego Gościa nie było końca!

Grzegorz Miecugow opowiadał między innymi o swoim dzieciństwie, młodości, studiach, a także o pracy dziennikarskiej w radio i telewizji. Opowieści przeplatane były wesołymi anegdotami, które wzbudzały wśród publiczności radosny śmiech! Wspomniał także o swoich dotychczas napisanych książkach, zapraszając do ich lektury. Nie zabrakło oczywiście pytań o słynny program telewizyjny „Szkło kontaktowe” w TVN24, a szczególnie o tajniki dotyczące przygotowań do programu, zapraszanych gości, a także weryfikacji rozmów telefonicznych i smsów wpływających podczas emisji programu. Pytań nie było końca, można tak było „przegadać” z naszym Gościem cały wieczór! Aż żal było się rozstać!

Grzegorz Miecugow- dziennikarz, który jak sam wspominał nie planował zostać dziennikarzem, wywarł ogromne wrażenie i sympatię wśród  zebranych na spotkaniu czytelników i mieszkańców Słubic!
Książki Grzegorza Miecugowa są dostępne w słubickiej bibliotece, serdecznie zapraszamy do lektury!

Galeria zdjęć